سونی در حال توسعه محصول جدیدی برای پلی استیشن است – دیجیاتو + نسخه سینمایی «خونه مادربزرگه» در راه است – آموزشگاه زبان انگلیسی

به نظر می رسد سونی در حال توسعه محصول یا سرویس جدیدی برای پلی استیشن است

به نظر می رسد سونی در حال توسعه محصول یا سرویس جدیدی برای پلی استیشن است. روز گذشته حساب کاربری شعبه اروپا پلی استیشن، خبر از توسعه «چیز جدیدی» برای این برند داد.

احتمال دارد دلیل تور ارزان مارماریس این کار، اختصاصی بودن سرویس جدیدی از پلی استیشن برای منطقه اروپا باشد. این توییت یک روز قبل از شروع برگزاری بزرگ ترین رویداد گیم اروپا یعنی گیمزکام، منتشر شد.

برخلاف سونی، مایکروسافت کنفرانسی را در طول نمایشگاه گیمزکام با محوریت کنسول جدید خود ترتیب داد. طی یک لایو استریم، مایکروسافت اطلاعاتی از باندل اسکورپیو ایکس باکس وان ایکس و چند بازی مولتی پلتفرم و اختصاصی منتشر کرد.

این تور لحظه آخری کرمان در حالی است که سونی حضور پر رنگی در گیمزکام امسال نداشته و به نظر می رسد برای دسترسی به اطلاعات بیشتر باید تا «هفته گیم پاریس» و رویداد PlayStation Experience که ماه دسامبر سال جاری میلادی برگزار می شود، منتظر ماند.

در این توییت، تصویر متحرکی را مشاهده می کنیم که کشیده شدن پارچه ای قرمز را روی یک محصول معرفی نشده نمایش می دهد. حساب های کاربری آمریکای شمالی پلی استیشن، هنوز اشاره ای خرید بلیط چارتر به توییت منتشر شده نکرده اند.

——————-

روزنامه صبا: نسخه سینمایی «خونه مادربزرگه» توسط مرضیه برومند ساخته می شود.

منیژه حکمت فیلمنامه «خونه مادربزرگه» را با همکاری مرضیه برومند در ژانر کودک و نوجوان مقابل دوربین خواهد برد
بعد از فیلم پرفروش «شهر موش ها ۲» این دومین همکاری حکمت و برومند در ژانر کودک و نوجوان است.

روزنامه صبا: نسخه سینمایی «خونه مادربزرگه» توسط تور اصفهان هوایی مرضیه برومند ساخته می شود.

بنابراین گزارش، «خونه مادربزرگه» مجموعه تلویزیونی عروسکی بود که از سال ۱۳۶۶ و به کارگردانی مرضیه برومند ساخته شد. این مجموعه در ۲۴ قسمت ۱۵ تا ۲۵ دقیقه‌ای ساخته شده و چندین بار از شبکه ۲ سیما پخش شده‌است.

منیژه حکمت فیلمنامه «خونه مادربزرگه» را با همکاری مرضیه برومند در ژانر کودک و نوجوان مقابل دوربین خواهد برد.

نسخه سینمایی «خونه مادربزرگه» در راه است

مرضیه تور زمینی اهواز برومند هفته گذشته طرح فیلمنامه خود را در بانک فیلمنامه خانه سینما ثبت کرده و به زودی مقدمات ساخت این اثر را فراهم خواهد کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *