سامسونگ برای تهیه گلکسی نوت ۸ به خریداران نوت ۷ تخفیف می دهد – دیجیاتو + سامسونگ از ضریب بالای ایمنی باتری گلکسی نوت ۸ می گوید – دیجیاتو – آموزشگاه زبان انگلیسی

سامسونگ امروز پس از رونمایی از نوت ۸ اعلام کرد کاربرانی که پیش از این نوت ۷ را خریداری کرده بودند، می توانند موبایل فعلی خود را با نوت ۸ تعویض کنند و تا ۴۲۵ دلار تخفیف بگیرند
این موضوع حدود ۵ میلیارد دلار خسارت به سامسونگ وارد کرد و حالا هم باید تخفیف سنگینی که شرکت کره ای به خریداران فبلت قبلی می دهد را به رقم پیشین اضافه کرد. در تور اهواز هوایی پایان گفتنی است که خریداران نوت ۷ از فردا می توانند روی سایت جهانی سامسونگ برای دریافت نوت ۸ با تخفیف اقدام نمایند.

سامسونگ امروز پس از رونمایی از نوت ۸ اعلام کرد کاربرانی که پیش از این نوت ۷ را خریداری کرده بودند، می توانند موبایل فعلی خود را با نوت ۸ تعویض کنند و تا ۴۲۵ دلار تخفیف بگیرند. نسل قبلی فبلت پرچمدار سامسونگ به مشکل باتری برخورد و شرکت کره ای مجبور شد ۳ میلیون دستگاه از تور گرجستان نوروز 97 این تلفن هوشمند را از بازار جمع آوری کند.

——————-

همان طور که پیش بینی می شد یکی از مهم ترین نکاتی که در طراحی و تولید گلکسی نوت 8 مورد توجه قرار گرفته، باتری دستگاه بوده که علاوه بر اصلاح فرآیند تولید، آزمایشات ایمنی بسیاری را نیز پشت سر گذاشته است
تست های UL علاوه بر فرآیند قیمت تور سامویی کنترل کیفیت هشت مرحله ای سامسونگ انجام شده اند

در همین راستا شرکت «Underwriters Labs» که در زمینه کنترل کیفیت محصولات تخصص دارد، از همکاری خود با سامسونگ در زمینه آزمایشات اطمینان پذیری و ایمنی باتری گلکسی نوت 8 خبر داده است.

همان طور که پیش بینی می شد یکی از مهم ترین نکاتی که در طراحی و تولید گلکسی نوت 8 مورد توجه قرار گرفته، باتری دستگاه بوده که علاوه بر اصلاح فرآیند تولید، آزمایشات تور ارزان پاتایا ایمنی بسیاری را نیز پشت سر گذاشته است.

بد نیست بدانید که سامسونگ برای تضمین کیفیت باتری در نوت 8، حتی از همکاری با تأمین کننده قدیم خود «ATL» نیز دست کشیده و منابع انرژی پرچمداران را در کارخانه های خود و با همکاری «Murata» تولید می کند.

«ساجیف جسوداس» مدیر عامل UL با اشاره به همکاری نزدیک کمپانی خود و شرکت کره ای، عنوان کرده گلکسی تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ نوت 8 با پشت سر گذاشتن آزمایشات و تست های کنترل کیفیت دقیق، در زمینه کیفیت و اطمینان پذیری باتری در شرایط بسیار خوبی قرار داشته و وی امیدوار است همکاری های راهبردی UL و سامسونگ در آینده نیز ادامه یابد.

لازم به ذکر است که تست های مورد اشاره، علاوه بر فرآیند کنترل کیفیت هشت مرحله ای سامسونگ در خط تولید انجام شده که نشان دهنده حساسیت بالا و اهمیت موضوع برای کمپانی کره ایست.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *